نگاه فارس
آیت الله ایمانی؛

مدیریت صحنه اغتشاشات و ناآرامی‌های اخير استان فارس بسیار زیبا و جالب بود

۲۰ دی ، ساعت ۱۶:۰۷

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شيراز ضمن تقدير و تشكر از اقدامات و تلاش هاي پليس فارس در كنترل اغتشاشات و ناآرامي هاي اخير، گفت: نيروي انتظامي مديريت صحنه را برعهده داشت و واقعاً مديريت زيبا و جالبي انجام گرفت.

به گزارش خبرنگار نگاه فارس، پیش از ظهر امروز چهارشنبه، فرمانده انتظامي و تعدادي از معاونان و پلیس‌های تخصصي فرماندهي انتظامي استان فارس با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شیراز دیدار کردند و از اقدامات و تلاش‌های نيروي انتظامي استان در كنترل اغتشاشات اخير تشکر و قدردانی کردند.

در ابتداي اين ديدار، سردار احمدعلی گودرزي فرمانده انتظامي استان فارس گزارشي كامل از اقدامات و عملكرد مجموعه نيروي انتظامي استان ارائه داد.

آیت‌الله اسدالله ايماني بعد از شنیدن گزارشی از اقدامات و عملکرد مجموعه نیروی انتظامی استان، گفت: قدرت‌های بزرگ آمریکا در جهان، عربستان در منطقه و بعضی از کشورهای اروپایی با امکانات مالی و فضای مجازی پشت سر ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخير بود که اگر نیروی انتظامی با برنامه‌ریزی از این کار ممانعت نکرده بود خواه‌وناخواه آن‌ها برنامه‌های بعدی خود را اجرا می‌کردند.

وی بابیان اینکه تاکنون سابقه نداشته است، پرونده یک حادثه آشوب خیابانی در کشوری به شورای امنیت برود، اظهار کرد: آمريكا دو بار موضوع اغتشاشات و ناآرامی‌های اخير ايران را به شوراي امنيت برده است كه اين تلاش آمريكا به قول خودشان بهره‌برداری از فرصت به‌دست‌آمده» را نشان می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بیان کرد: مدیریت صحنه اغتشاشات و ناآرامی‌های اخير استان فارس به عهده نیروی انتظامی بود که یک مدیریت بسیار خوب، زیبا و جالب در استان فارس انجام گرفت.

آیت‌الله ایمانی با اشاره به اینکه در این حادثه به‌عکس سال ۸۸ کمترین خسارت در کشور مربوط به استان فارس بود، تصریح کرد: استان فارس می‌توان گفت در میدان استان‌های مسئله‌دار، کم مسئله ترین استان‌های کشور بود و این نبود مگر با برنامه‌ریزی و اشراف که نیروی انتظامی داشتند، همین امر برای تصمیم‌گیری و اقدام به‌موقع فوق‌العاده مؤثر است

وی در ادامه بیان کرد: در حوادث که به مناسبت‌های مختلف در ایام گذشته شاهد حضور عناصر سلطنت‌طلب و منافق بوده‌ایم که به بهانه‌های مختلف به دنبال ایجاد مشکلاتی برای نظام هستند که با اشراف و آگاهی نیروی انتظامی و استفاده حداکثر در بهتر اداره کردن فضای موجود، این مسئله کنترل شد.

آیت‌الله ايماني بابیان اينكه هيچ مزد و اجري در مقابل تلاش‌ها، بيدار ماندن‌ها، روي پا ایستادن‌ها و مواظب بودن‌های مأموران نيروي انتظامي بالاتر از لطف و محبت خداوند نیست، گفت: بار ديگر از اقدامات و تلاش‌های نيروي انتظامي استان فارس تقدير و تشكر می‌کنم و افراد شروري كه با عناد و لجاج در پي ضربه زدن به‌نظام جمهوري اسلامي بودند، طبق قانون نتيجه اعمال خود را خواهند ديد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *