نگاه فارس
القاصی مهر در واکنش به شایعه یکی از نمایندگان مجلس،

هیچ اغتشاشگر تعیین تکلیف نشده ای نداریم

۲۰ دی ، ساعت ۱۵:۱۳

رئیس کل دادگستری فارس در خصوص سخن یک نماینده مجلس تهران در خصوص دانشجوی شیرازی که سرنوشتش نامعلوم است، هم گفت: هیچ مجرم تعیین تکلیف نشده نداریم و هر چه گفته می شود، تکذیب می کنم.

به گزارش نگاه فارس، علی القاصی مهر، رئیس کل دادگستری فارس امروز (۲۰ دی) در جمع خبرنگاران در خصوص نحوه رسیدگی به پرونده اغتشاشاگران، گفت: به دنبال تجمعات، موضوع در شورای تامین طرح مسئله شد.

وی با اشاره به اینکه از نظر ما افراد حاضر در تجمع به ۲ گروه تقسیم شد، اولین گروه، افرادی بودند که تحت تاثیر فضای مجازی یا روی کنجکاوی و سادگی حضور داشتند و ممکن است حرکتی کرده باشند، نگاه ما نسبت به اینها برخورد شدید قضایی نیست، برخورداری از رافت اسلامی را مد نظر قرار دادیم، اضافه کرد: گروه دوم، عده ای اغتشاشگر، صحنه گردان، رابطین با شبکه های خارجی و همچنین مدیران کانال بودند که مامورین را مورد ضرب و شتم قرار دادند و اموال عمومی را علی تخریب کردند که حسابشان از مردم جداست و در راستای تامین امنیت مردم به پرونده آنان برخورد کردیم، آنان تعداد محدودی هستند و به پرونده آنها به شکل ویژه مورد بررسی و برخورد قرار گرفت.

القاصی مهر در خصوص سخن یک نماینده مجلس تهران در خصوص دانشجوی شیرازی که سرنوشتش نامعلوم است، هم گفت: هیچ مجرم تعیین تکلیف نشده نداریم و هر چه گفته می شود، تکذیب می کنم.

وی افزود: متهمین از همان ابتدا از همه حق و حقوق برخوردار و متهمین با خانواده خودشان در ارتباط بودند.

القاصی مهر در پایان از مردم به خاطر هوشیاری و آگاهی و برخورد مناسب با اغتشاشگران تقدیر کرد.

منبع:شبستان


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *