نگاه فارس
در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال:

ارژن شیراز حریف خود را گل باران کرد

۲۳ آبان ، ساعت ۱۰:۰۳

تیم فوتسال ارژن شیراز در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال با نتیجه ۶ بر یک از سد پارسیان شهر قدس گذشت.

به گزارش نگاه فارس، در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال کشور تیم ارژن شیراز در سالن ابوالفتحی شیراز به مصاف تیم پارسیان شهر قدس رفت و در نهایت با نتیجه ۶ بر یک از سد این تیم گذشت.

گل‌های تیم ارژن را  جعفر نجفی، مصطفی فخری، محمد بیضایی نژاد، سجاد بندی سعدی به ثمر رسانند و تک گل تیم پارسیان شهر قدس نیز توسط شهرام شریف‌زاده به ثمر رسید. شاگردان کمالی با این نتیجه انتقام بازی رفت که ۳ بر یک شکست خورده بودند را از تیم پارسیان گرفتند.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم گیتی‌پسند ۲ بر یک شهروند ساری را مغلوب کرد، تاسیسات دریایی ۸ بر یک از سد مقاومت البرز گذشت، آذرخش بندرعباس ۲ بر یک هیئت فوتبال قم را شکست داد، مس ۷ بر یک مقاومت قرچک را مغلوب کرد. دیدار حفاری و شهرداری ساوه نیز ۳ بر ۳ به تساوی رسید.

تیم ارژن شیراز با این برد ۱۹ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده دهم جدول رسید، تیم پارسیان شهر قدس نیز همچنان در رده سیزدهم جدول قرار دارد. تیم‌های مس سونگون، گیتی‌پسند و تاسیسات دریایی به ترتیب در رده‌های اول تا سوم جدول قرار دارند. دیدار بعدی تیم ارژن مقابل شهروند ساری روز دوشنبه ۲۹ آبان‌ماه برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *